Mutluluk

Mehmet CABAR

Mehmet CABAR

Mehmet CABAR

Merhaba, ben bir Mutluluk Satıcısı'yım. Doğduğum zaman beni biraz üşütmüşler galiba,bu yüzden soğuktan nefret ederim. Ama sıcak kanlı birisiyimdir. Mutluluk, kitap, aşk ve kadın üzerine dünyayı güzelleştirme adına yazılar yazıp sizi tedavi etmek uğraşındayım.(...devamı)

Araba Yıkama Oyunu

Merhaba sevgili oyun sever arkadaşlar. Oyun sitemizdeki zevkli oyunları gördükten sonra, oyun sever biri olmakta ne kadar haklı olduğunuzu tekrar anlamış olacaksınız. Çünkü bu oyunlar birbirinden güzel ve özel kıvamdalar. Kanal d oyunları bölümüne eklenmiş olan değişik oyunların her birinden ayrı bir lezzet almak mümkün sevgili arkadaşlar. Kanal d oyunları içindeki tüm oyunları oynadıktan sonra, aklınıza gelebilecek tüm lezzetleri tatmış gibi hissedeceksiniz. Bugün sizler için seçtiğimiz farklı lezzetteki oyunumuzun adı; araba yıkama oyunu.

Kanal d oyunları içerisindeki en güzel araba oyunu olan bu oyuna bayılacaksınız sevgili arkadaşlar. İsteyen arkadaşlarımız araba yıkama oyununda, 2 veya daha çok arabasını da yıkayabilir. Kanal d oyunları içerisindeki bu güzel oyunda, kendi arabalarınız dışında başka arabaları da yıkarsanız ekstra puan kazanacaksınız. Ekstra puan kazanan tüm arkadaşları oyunumuza bekliyoruz. Haydi bakalım, temizlenmemiş hiçbir araba kalmasın sevgili arkadaşlar. Bu güzel oyunla birlikte tüm arabaları temizleyeceğiz.

Araba YıkamaKanal d oyunları içindeki araba yıkma oyunu başladığı zaman, öncelikle kendi araba markanızı seçmeniz gerekecek ve temizlik oyunları bölümüne arabanızı sokacaksınız. Yüzlerce araba markası içerisinden hangisini seçeceğinize karar vermek gerçekten zor arkadaşlar. Bu konuda fazla acele etmeyin lütfen. Kanal d oyunları bölümündeki araba modelleri köşesine bakmanız yeterli olacaktır. Bu köşede, birbirinden güzel ve özel arabalar bulmak mümkün. Tüm bunların yanında; seçmiş olduğunuz arabanın modelini seçtiğiniz gibi, aynı zamanda arabanızın rengine de karar vermeniz mümkün olacak sevgili arkadaşlar.
İlk aşamada seçmiş olduğunuz araba markası ve rengi sonrasında, önce kendi arabanızı sonrasında da diğer arabaları yıkamaya başlayabilirsiniz. Kanal d oyunları başladığı zaman, karşınıza birçok pis arabanın çıkacağını belirtmek istiyoruz. Bu sebeple, araba yıkama konusunda hızlı davranmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü ne kadar çok araba yıkarsanız, o kadar çok puan kazanmış olacaksınız. Şimdiden kanal d oyunları bölümünden iyi eğlenceler diliyoruz.

 

Benzer Yazılar

Konu kategorisindeki benzer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar

Yazı hakkında yapılmış yorumları aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


mehmetcabar.com, insana güzelliği ve mutluluğun sadece kendinde olduğunu aşılamak üzere kurulmuş bir web sitesidir.
Uzanıp kendi yanaklarımdan öpüyorum felsefesini amaç edinerek, bir yok oluş uğrana ayakta durmaktadır. Mutluluk başta olmak üzere, mutlu olmayı hedefleyen
yaşama sahip yazarı vardır.

Mutluluk Müzikleri - Mutluluk Filmleri - Mutluluk Kitapları - Mutluluk Şiirleri - Toplumsal Cinsiyet - Gastronomi - İzlenmesi Gereken Filmler - Takip Ettiklerim - Akıllı Telefonlar - Tavsiye Markalar - Sosyal Medya


Bu site bir Mutluluk Satıcısı projesidir.
humans.txt